SEZON 2023/2024

Wrzesień

MKS URBIS Gniezno

05 вересня 2023
16
-
35
Seria 1

KGHM MKS Zagłębie Lubin

KPR Gminy Kobierzyce

09 вересня 2023
33
-
27
Seria 1

EKS Start Elbląg

Młyny Stoisław Koszalin

09 вересня 2023
17
-
17
p. (7:6)
Seria 1

Handball JKS Jarosław

MKS Piotrcovia

09 вересня 2023
36
-
24
Seria 1

AWS Energa Szczypiorno Kalisz

MKS FunFloor Lublin

12 вересня 2023
37
-
25
Seria 1

Galiczanka Lwów

Handball JKS Jarosław

16 вересня 2023
24
-
22
Seria 2

MKS Piotrcovia

MKS URBIS Gniezno

16 вересня 2023
26
-
19
Seria 2

Młyny Stoisław Koszalin

AWS Energa Szczypiorno Kalisz

17 вересня 2023
18
-
34
Seria 2

MKS FunFloor Lublin

Galiczanka Lwów

17 вересня 2023
27
-
30
Seria 2

KPR Gminy Kobierzyce

KGHM MKS Zagłębie Lubin

20 вересня 2023
28
-
21
Seria 2

EKS Start Elbląg

MKS Piotrcovia

21 вересня 2023
27
-
30
Seria 3

MKS URBIS Gniezno

KPR Gminy Kobierzyce

23 вересня 2023
33
-
26
Seria 3

AWS Energa Szczypiorno Kalisz

EKS Start Elbląg

23 вересня 2023
31
-
37
Seria 3

Galiczanka Lwów

MKS FunFloor Lublin

24 вересня 2023
35
-
16
Seria 3

Handball JKS Jarosław

Młyny Stoisław Koszalin

26 вересня 2023
22
-
35
Seria 3

KGHM MKS Zagłębie Lubin

Młyny Stoisław Koszalin

30 вересня 2023
24
-
27
Seria 4

MKS Piotrcovia

Handball JKS Jarosław

30 вересня 2023
19
-
23
Seria 4

KPR Gminy Kobierzyce

AWS Energa Szczypiorno Kalisz

30 вересня 2023
26
-
32
Seria 4

EKS Start Elbląg

MKS URBIS Gniezno

30 вересня 2023
25
-
30
Seria 4

MKS FunFloor Lublin

Październik

KGHM MKS Zagłębie Lubin

04 жовтня 2023
31
-
23
Seria 4

Galiczanka Lwów

EKS Start Elbląg

04 жовтня 2023
19
-
31
Seria 9

MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin

07 жовтня 2023
32
-
19
Seria 5

Młyny Stoisław Koszalin

KPR Gminy Kobierzyce

07 жовтня 2023
32
-
27
Seria 5

MKS URBIS Gniezno

MKS Piotrcovia

07 жовтня 2023
25
-
28
Seria 5

KGHM MKS Zagłębie Lubin

Galiczanka Lwów

08 жовтня 2023
32
-
27
Seria 5

AWS Energa Szczypiorno Kalisz

Handball JKS Jarosław

18 жовтня 2023
18
-
19
Seria 5

EKS Start Elbląg

MKS Piotrcovia

20 жовтня 2023
28
-
34
Seria 6

MKS FunFloor Lublin

MKS URBIS Gniezno

21 жовтня 2023
27
-
21
Seria 6

EKS Start Elbląg

Handball JKS Jarosław

21 жовтня 2023
22
-
25
Seria 6

Galiczanka Lwów

Młyny Stoisław Koszalin

24 жовтня 2023
26
-
28
Seria 6

KPR Gminy Kobierzyce

KGHM MKS Zagłębie Lubin

24 жовтня 2023
35
-
20
Seria 6

AWS Energa Szczypiorno Kalisz

EKS Start Elbląg

28 жовтня 2023
29
-
22
Seria 7

Młyny Stoisław Koszalin

AWS Energa Szczypiorno Kalisz

29 жовтня 2023
26
-
26
p. (7:6)
Seria 7

Handball JKS Jarosław

Galiczanka Lwów

29 жовтня 2023
29
-
32
Seria 7

MKS URBIS Gniezno

KPR Gminy Kobierzyce

30 жовтня 2023
32
-
16
Seria 7

MKS Piotrcovia

MKS FunFloor Lublin

31 жовтня 2023
24
-
27
Seria 7

KGHM MKS Zagłębie Lubin

Listopad

Młyny Stoisław Koszalin

03 листопада 2023
24
-
25
Seria 8

Galiczanka Lwów

MKS Piotrcovia

03 листопада 2023
32
-
28
Seria 8

EKS Start Elbląg

KGHM MKS Zagłębie Lubin

05 листопада 2023
31
-
25
Seria 8

Handball JKS Jarosław

MKS URBIS Gniezno

05 листопада 2023
30
-
28
Seria 8

AWS Energa Szczypiorno Kalisz

MKS FunFloor Lublin

07 листопада 2023
28
-
23
Seria 8

KPR Gminy Kobierzyce

KGHM MKS Zagłębie Lubin

08 листопада 2023
27
-
20
Seria 10

MKS URBIS Gniezno

Handball JKS Jarosław

11 листопада 2023
23
-
24
Seria 9

MKS URBIS Gniezno

Galiczanka Lwów

12 листопада 2023
29
-
35
Seria 9

MKS Piotrcovia

AWS Energa Szczypiorno Kalisz

12 листопада 2023
16
-
30
Seria 9

Młyny Stoisław Koszalin

KPR Gminy Kobierzyce

15 листопада 2023
24
-
37
Seria 9

KGHM MKS Zagłębie Lubin

AWS Energa Szczypiorno Kalisz

18 листопада 2023
21
-
29
Seria 10

MKS Piotrcovia

Handball JKS Jarosław

18 листопада 2023
23
-
27
Seria 10

Młyny Stoisław Koszalin

EKS Start Elbląg

19 листопада 2023
33
-
38
Seria 10

KPR Gminy Kobierzyce

Styczeń

Galiczanka Lwów

03 січня 2024
20
-
31
Seria 10

MKS FunFloor Lublin

Młyny Stoisław Koszalin

07 січня 2024
21
-
30
Seria 11

MKS URBIS Gniezno

KPR Gminy Kobierzyce

07 січня 2024
33
-
22
Seria 11

Galiczanka Lwów

MKS Piotrcovia

09 січня 2024
32
-
24
Seria 11

Handball JKS Jarosław

MKS FunFloor Lublin

10 січня 2024
38
-
26
Seria 11

AWS Energa Szczypiorno Kalisz

EKS Start Elbląg

10 січня 2024
22
-
35
Seria 11

KGHM MKS Zagłębie Lubin

Galiczanka Lwów

14 січня 2024
26
-
34
Seria 12

EKS Start Elbląg

AWS Energa Szczypiorno Kalisz

14 січня 2024
23
-
29
Seria 12

KPR Gminy Kobierzyce

Handball JKS Jarosław

16 січня 2024
22
-
23
Seria 12

MKS FunFloor Lublin

KGHM MKS Zagłębie Lubin

17 січня 2024
28
-
24
Seria 12

Młyny Stoisław Koszalin

MKS URBIS Gniezno

17 січня 2024
30
-
28
Seria 12

MKS Piotrcovia

KPR Gminy Kobierzyce

20 січня 2024
23
-
23
p. (5:4)
Seria 13

Handball JKS Jarosław

MKS Piotrcovia

21 січня 2024
28
-
35
Seria 13

Młyny Stoisław Koszalin

EKS Start Elbląg

24 січня 2024
32
-
34
Seria 13

AWS Energa Szczypiorno Kalisz

MKS FunFloor Lublin

24 січня 2024
26
-
26
p. (3:2)
Seria 13

MKS URBIS Gniezno

Galiczanka Lwów

24 січня 2024
25
-
37
Seria 13

KGHM MKS Zagłębie Lubin

EKS Start Elbląg

28 січня 2024
24
-
22
Seria 14

Handball JKS Jarosław

Młyny Stoisław Koszalin

28 січня 2024
25
-
20
Seria 14

MKS FunFloor Lublin

KGHM MKS Zagłębie Lubin

29 січня 2024
35
-
26
Seria 14

MKS Piotrcovia

AWS Energa Szczypiorno Kalisz

30 січня 2024
32
-
29
Seria 14

Galiczanka Lwów

MKS URBIS Gniezno

31 січня 2024
29
-
33
Seria 14

KPR Gminy Kobierzyce

Luty

KPR Gminy Kobierzyce

03 лютого 2024
29
-
24
Seria 15

Młyny Stoisław Koszalin

Galiczanka Lwów

04 лютого 2024
22
-
27
Seria 15

Handball JKS Jarosław

MKS FunFloor Lublin

06 лютого 2024
36
-
23
Seria 15

MKS Piotrcovia

EKS Start Elbląg

07 лютого 2024
28
-
28
p. (6:5)
Seria 15

MKS URBIS Gniezno

AWS Energa Szczypiorno Kalisz

07 лютого 2024
18
-
36
Seria 15

KGHM MKS Zagłębie Lubin

Handball JKS Jarosław

10 лютого 2024
23
-
23
p. (4:3)
Seria 16

AWS Energa Szczypiorno Kalisz

MKS Piotrcovia

10 лютого 2024
23
-
28
Seria 16

KPR Gminy Kobierzyce

Młyny Stoisław Koszalin

11 лютого 2024
38
-
27
Seria 16

EKS Start Elbląg

MKS URBIS Gniezno

13 лютого 2024
28
-
21
Seria 16

Galiczanka Lwów

KGHM MKS Zagłębie Lubin

14 лютого 2024
27
-
27
p. (4:5)
Seria 16

MKS FunFloor Lublin

EKS Start Elbląg

16 лютого 2024
30
-
28
Seria 17

MKS Piotrcovia

AWS Energa Szczypiorno Kalisz

17 лютого 2024
26
-
29
Seria 17

MKS URBIS Gniezno

Galiczanka Lwów

18 лютого 2024
20
-
36
Seria 17

Młyny Stoisław Koszalin

Handball JKS Jarosław

21 лютого 2024
16
-
31
Seria 17

KGHM MKS Zagłębie Lubin

KPR Gminy Kobierzyce

21 лютого 2024
30
-
26
Seria 17

MKS FunFloor Lublin

Młyny Stoisław Koszalin

24 лютого 2024
31
-
25
Seria 18

AWS Energa Szczypiorno Kalisz

MKS Piotrcovia

24 лютого 2024
34
-
18
Seria 18

Galiczanka Lwów

MKS URBIS Gniezno

24 лютого 2024
26
-
26
p. (4:2)
Seria 18

Handball JKS Jarosław

MKS FunFloor Lublin

25 лютого 2024
41
-
20
Seria 18

EKS Start Elbląg

Marzec

KGHM MKS Zagłębie Lubin

06 березня 2024
38
-
23
Seria 18

KPR Gminy Kobierzyce

EKS Start Elbląg

09 березня 2024
28
-
32
Seria 19

Handball JKS Jarosław

MKS URBIS Gniezno

10 березня 2024
27
-
25
Seria 19

Młyny Stoisław Koszalin

MKS Piotrcovia

10 березня 2024
20
-
31
Seria 19

MKS FunFloor Lublin

AWS Energa Szczypiorno Kalisz

10 березня 2024
26
-
20
Seria 19

Galiczanka Lwów

KGHM MKS Zagłębie Lubin

13 березня 2024
35
-
28
Seria 19

KPR Gminy Kobierzyce

EKS Start Elbląg

16 березня 2024
28
-
34
Seria 20

AWS Energa Szczypiorno Kalisz

Handball JKS Jarosław

16 березня 2024
31
-
27
Seria 20

Galiczanka Lwów

KPR Gminy Kobierzyce

17 березня 2024
28
-
23
Seria 20

Młyny Stoisław Koszalin

KGHM MKS Zagłębie Lubin

18 березня 2024
39
-
21
Seria 20

MKS Piotrcovia

MKS FunFloor Lublin

19 березня 2024
37
-
31
Seria 20

MKS URBIS Gniezno

MKS FunFloor Lublin

23 березня 2024
35
-
23
Seria 21

Młyny Stoisław Koszalin

KPR Gminy Kobierzyce

23 березня 2024
27
-
29
Seria 21

MKS Piotrcovia

Galiczanka Lwów

24 березня 2024
24
-
30
Seria 21

EKS Start Elbląg

AWS Energa Szczypiorno Kalisz

24 березня 2024
26
-
33
Seria 21

Handball JKS Jarosław

MKS URBIS Gniezno

26 березня 2024
25
-
34
Seria 21

KGHM MKS Zagłębie Lubin

KPR Gminy Kobierzyce

27 березня 2024
29
-
21
Seria 22

MKS FunFloor Lublin

KGHM MKS Zagłębie Lubin

29 березня 2024
32
-
23
Seria 22

Młyny Stoisław Koszalin

Kwiecień

MKS Piotrcovia

13 квітня 2024
28
-
31
Seria 22

MKS URBIS Gniezno

Młyny Stoisław Koszalin

20 квітня 2024
29
-
25
Seria 23

MKS Piotrcovia

Handball JKS Jarosław

20 квітня 2024
32
-
17
Seria 22

EKS Start Elbląg

MKS URBIS Gniezno

20 квітня 2024
32
-
30
Seria 23

KPR Gminy Kobierzyce

MKS FunFloor Lublin

21 квітня 2024
23
-
27
Seria 23

KGHM MKS Zagłębie Lubin

Galiczanka Lwów

22 квітня 2024
23
-
25
Seria 22

AWS Energa Szczypiorno Kalisz

MKS FunFloor Lublin

24 квітня 2024
30
-
27
Seria 24

MKS Piotrcovia

KPR Gminy Kobierzyce

24 квітня 2024
24
-
23
Seria 24

KGHM MKS Zagłębie Lubin

Młyny Stoisław Koszalin

24 квітня 2024
32
-
31
Seria 24

MKS URBIS Gniezno

Młyny Stoisław Koszalin

27 квітня 2024
28
-
30
Seria 25

KPR Gminy Kobierzyce

MKS URBIS Gniezno

27 квітня 2024
19
-
32
Seria 25

MKS FunFloor Lublin

MKS Piotrcovia

28 квітня 2024
22
-
26
Seria 25

KGHM MKS Zagłębie Lubin

AWS Energa Szczypiorno Kalisz

30 квітня 2024
26
-
33
Seria 23

EKS Start Elbląg

Maj

Młyny Stoisław Koszalin

01 травня 2024
21
-
27
Seria 26

MKS FunFloor Lublin

Galiczanka Lwów

02 травня 2024
21
-
31
Seria 23

Handball JKS Jarosław

Handball JKS Jarosław

08 травня 2024
22
-
20
Seria 24

AWS Energa Szczypiorno Kalisz

EKS Start Elbląg

08 травня 2024
29
-
22
Seria 24

Galiczanka Lwów

KGHM MKS Zagłębie Lubin

08 травня 2024
32
-
23
Seria 26

MKS URBIS Gniezno

MKS Piotrcovia

08 травня 2024
24
-
25
Seria 26

KPR Gminy Kobierzyce

Młyny Stoisław Koszalin

11 травня 2024
29
-
35
Seria 27

KGHM MKS Zagłębie Lubin

MKS URBIS Gniezno

12 травня 2024
25
-
32
Seria 27

MKS Piotrcovia

MKS FunFloor Lublin

14 травня 2024
22
-
22
p. (3:4)
Seria 27

KPR Gminy Kobierzyce

MKS Piotrcovia

18 травня 2024
27
-
26
Seria 28

Młyny Stoisław Koszalin

KPR Gminy Kobierzyce

22 травня 2024
30
-
27
Seria 28

MKS URBIS Gniezno

KGHM MKS Zagłębie Lubin

22 травня 2024
25
-
25
p. (11:10)
Seria 28

MKS FunFloor Lublin

Stellis Logo Piłka Ręczna Koszalin Piłka Ręczna Koszalin