Młyny Stoisław Koszalin nadal na parkietach Superligi

30 жовт. 2020 |

29 października br. Piłka Ręczna Koszalin SA podpisała kolejną umowę z Przedsiębiorstwem Zbożowo-Młynarskim „PZZ” w Stoisławiu, na mocy której firma ta nadal pozostaje Sponsorem Tytularnym drużyny prowadzonej przez klub w rozgrywkach PGNiG Superligi Kobiet 2020/2021. Tym samym bez zmian pozostaje nazwa drużyny – „ Młyny Stoisław Koszalin”. Na dokumencie swoje podpisy złożyli Pan Mirosław Narojek – Prezes Zarządu Spółki „PZZ” w Stoisławiu oraz Pan Roman Granosik – pełniący funkcję Prezesa Zarządu klubu Piłka Ręczna Koszalin.

Jesteśmy zadowoleni z możliwości dalszego wspierania zespołu Piłki Ręcznej Koszalin, tym bardziej, że jest to jedyna drużyna z regionu, która występuje na najwyższym szczeblu rozgrywek w kraju. Mam nadzieję, że współpraca ta przyczyni się do dalszego rozwoju poziomu drużyny i uzyskiwania zadowalających dla środowiska wyników sportowych – powiedział Mirosław Narojek, Prezes Zarządu Spółki „PZZ” w Stoisławiu

Cieszymy się bardzo z przedłużenia umowy na kolejny sezon sportowy. Miło nam, że nasz dotychczasowy Sponsor Tytularny docenił nasze działania marketingowe jak i osiągnięcia sportowe drużyny. Młyny Stoisław są firmą z naszego regionu, stąd szczególna okazja by móc się wzajemnie wspierać i cieszyć z korzyści tej współpracy –  dodał Roman Granosik, Prezes Piłka Ręczna Koszalin SA.

W najbliższym czasie kibiców koszalińskich szczypiornistek czekają kolejne emocje. Serdecznie zapraszamy od oglądania w TVP Sport spotkań drużyny Młyny Stoisław Koszalin, jakie zaplanowano na 6 listopada o godz. 18:00 z zespołem KPR Kobierzyce i 13 listopada o godz. 16:45 z EKS Start Elbląg. Niestety mecze te, w związku z trudną sytuacją epidemiologiczną, będą odbywały się bez udziału publiczności w hali. Niemniej jednak gorąco zachęcamy do oglądania naszej drużyny i kibicowania przed telewizorami.