Marcelina Budnicka zmuszona jest zakończyć karierę sportową

17 жовт. 2019 |

Niestety z Piłką Ręczną Koszalin rozstaje się Marcelina Budnicka- zawodniczka, którą mogliśmy oglądać na parkietach podczas występów Biało-zielonych przez kilka ostatnich sezonów PGNiG Superligi Kobiet. Rozgrywająca w trakcie poprzedniego sezonu sportowego doznała poważnej kontuzji kolana. Pomimo bardzo dobrze przebiegającej rehabilitacji, wskazania lekarskie wykluczają ją z dalszego zawodowego uprawiania sportu. Marcelina Budnicka ma na sowim koncie dwa brązowe medale- III miejsce Mistrzostw Polski PGNiG Superligi Kobiet w sezonach 2017/2018 i 2018/2019, zdobyte z koszalińskim zespołem. – Przykra sprawa, ale to tak już bywa w sporcie… Życzymy Marcelinie powrotu do zdrowia. Kibice będą mieli okazję pożegnać się z zawodniczką podczas naszego najbliższego meczu z Piotrkowem Trybunalskim, jaki przed nami już w niedzielę 20 października o godz. 16:00. Zapraszamy do Hali Widowiskowo-Sportowej przy Śniadeckich 4 w Koszalinie- powiedział Roman Granosik, Prezes Piłka Ręczna Koszalin SA.

Niestety z Piłką Ręczną Koszalin rozstaje się Marcelina Budnicka- zawodniczka, którą mogliśmy oglądać na parkietach podczas występów Biało-zielonych przez kilka ostatnich sezonów PGNiG Superligi Kobiet. Rozgrywająca w trakcie poprzedniego sezonu sportowego doznała poważnej kontuzji kolana. Pomimo bardzo dobrze przebiegającej rehabilitacji, wskazania lekarskie wykluczają ją z dalszego zawodowego uprawiania sportu.
Marcelina Budnicka ma na sowim koncie dwa brązowe medale- III miejsce Mistrzostw Polski PGNiG Superligi Kobiet w sezonach 2017/2018 i 2018/2019, zdobyte z koszalińskim zespołem.
– Przykra sprawa, ale to tak już bywa w sporcie… Życzymy Marcelinie powrotu do zdrowia. Kibice będą mieli okazję pożegnać się z zawodniczką podczas naszego najbliższego meczu z Piotrkowem Trybunalskim, jaki przed nami już w niedzielę 20 października o godz. 16:00. Zapraszamy do Hali Widowiskowo-Sportowej przy Śniadeckich 4 w Koszalinie- powiedział Roman Granosik, Prezes Piłka Ręczna Koszalin SA.