PelletPol Koszalin sponsorem biało-zielonych

25 лип. 2022 |

Z wielką przyjemnością informujemy, iż do grona sponsorów wspierających nasz klub dołączyła firma PelletPol Koszalin.

Z wielką przyjemnością informujemy, iż do grona sponsorów wspierających nasz klub dołączyła firma PelletPol Koszalin.

PelletPol to dystrybutor pelletu drzewnego, będącego nowoczesnym materiałem opałowym, wyprodukowanym ze sprasowanych pod wysokim ciśnieniem suchych trocin i wiórów z drewna iglastego (sosna, świerk), które nie zawierają jakichkolwiek dodatków. W ofercie naszego nowego sponsora można znaleźć m.in.: różne odmiany pelletu, brykiet liściasty, ściółkę dla zwierząt, jak także usługi serwisowania kotłów na pellet. Firma z siedzibą w Koszalinie przy ulicy Sianowskiej 52 na rynku działa od 2015 roku.

Właścicielem PelletPol jest Zygmunt Kuńcio, który w towarzystwie córki spotkał się z prezesem Romanem Granosikiem oraz członkiem Rady Nadzorczej klubu Krzysztofem Jabłońskim. Strony co prawda już wcześniej ustaliły warunki współpracy, jednak spotkanie w Hali Widowiskowo-Sportowej było świetną okazją do wspólnych rozmów o przyszłości.

Radości z podpisanej umowy nie ukrywa Roman Granosik. – Dziękuje Panu Zygmuntowi Kuńcio za zaufanie. Mam nadzieję, że rozpoczynamy dziś długofalową współpracę, a wsparcie firmy PelletPol przyczyni się do dalszego rozwoju naszego klubu – podkreśla szef Młynów Stoisław Koszalin.

Wszystkich naszych kibiców zachęcamy do korzystania z usług PelletPol Koszalin. Więcej szczegółów o naszym nowym sponsorze znajdą Państwo na stronie internetowej https://pelletpolkoszalin.pl