Piłka Ręczna Koszalin SA zawiadamia

31 трав. 2016 |

W związku z ukazaniem się w dniu 30.05.2016, w mediach elektronicznych informacji o podpisaniu przez Małgorzatę Trawczyńską kontraktu z KGHM Metraco Zagłębie Lubin, Piłka Ręczna Koszalin SA zawiadamia, że Małgorzata Trawczyńska nadal jest zawodniczką naszego klubu, albowiem wciąż łączy piłkarkę z klubem ważny kontrakt. Piłka Ręczna Koszalin SA zawiadamia także, że trwają negocjacje z KGHM Metraco Zagłębie Lubin, ale nie wszystkie warunki transferu zostały już ustalone, a umowa transferowa nie została zawarta. Niezwłocznie po zakończeniu negocjacji zawiadomimy Państwa o zapadłych postanowieniach.

W związku z ukazaniem się w dniu 30.05.2016, w mediach elektronicznych informacji o podpisaniu przez Małgorzatę Trawczyńską kontraktu z KGHM Metraco Zagłębie Lubin, Piłka Ręczna Koszalin SA zawiadamia, że Małgorzata Trawczyńska nadal jest zawodniczką naszego klubu, albowiem wciąż łączy piłkarkę z klubem ważny kontrakt.
Piłka Ręczna Koszalin SA zawiadamia także, że trwają negocjacje z KGHM Metraco Zagłębie Lubin, ale nie wszystkie warunki transferu zostały już ustalone, a umowa transferowa nie została zawarta. Niezwłocznie po zakończeniu negocjacji zawiadomimy Państwa o zapadłych postanowieniach.