Graj z nami!

18 lut 2022 |

Od niedawna ulicami Koszalina jeździ „klubowy autobus”… Bowiem na burtach jednego z pojazdów należącego do Miejskiego Zakładu Komunikacji pojawiły się sylwetki piłkarek ręcznych reprezentujących zespół Młyny Stoisław Koszalin – rozgrywające Anna Mączka i Gabriela Haric, bramkarka Katarzyna Zimy, skrzydłowe Gabriela Urbaniak, Aleksandra Zaleśny, Żaneta Lipok i Emila Kowalik. Są też obrotowa Hanna Rycharska i odnajdująca się zarówno w ataku jaki i obronie Martyna Borysławska. Pojawiły się też logotypy: organizatora najwyższej klasy rozgrywek krajowych – PGNiG Superligi Kobiet, PGNiG – Sponsora Strategicznego Rozgrywek, Młyny Stoisław – Sponsora Strategicznego koszalińskiej drużyny, czy też ważnych Partnerów zespołu – Koszalin Centrum Pomorza oraz Pomorze Zachodnie. Widoczny jest też znak klubu Piłka Ręczna Koszalin. „Klubowy autobus” komunikacji miejskiej nie jest przypisany na stałe do żadnej linii, zatem będzie można natknąć się na niego na różnych trasach w Koszalinie.

Od niedawna ulicami Koszalina jeździ „klubowy autobus”… Bowiem na burtach jednego z pojazdów należącego do Miejskiego Zakładu Komunikacji pojawiły się sylwetki piłkarek ręcznych reprezentujących zespół Młyny Stoisław Koszalin – rozgrywające Anna Mączka i Gabriela Haric, bramkarka Katarzyna Zimy, skrzydłowe Gabriela Urbaniak, Aleksandra Zaleśny, Żaneta Lipok i Emila Kowalik. Są też obrotowa Hanna Rycharska i odnajdująca się zarówno w ataku jaki i obronie Martyna Borysławska. Pojawiły się też logotypy: organizatora najwyższej klasy rozgrywek krajowych – PGNiG Superligi Kobiet, PGNiG – Sponsora Strategicznego Rozgrywek, Młyny Stoisław – Sponsora Strategicznego koszalińskiej drużyny, czy też ważnych Partnerów zespołu – Koszalin Centrum Pomorza oraz Pomorze Zachodnie. Widoczny jest też znak klubu Piłka Ręczna Koszalin.
„Klubowy autobus” komunikacji miejskiej nie jest przypisany na stałe do żadnej linii, zatem będzie można natknąć się na niego na różnych trasach w Koszalinie.

Mamy nadzieję, że w ten sposób będziemy przypominali mieszkańcom o tym, że mają u siebie superligową drużynę Młyny Stoisław Koszalin, że można przyjść na mecz i pokibicować swojemu zespołowi, tak jak zachęcamy hasłem umieszczonym na autokarze „Graj z nami!”. Zapraszamy wszystkich miłośników szczypiorniaka na kolejne nasze mecze do Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Śniadeckich 4 w Koszalinie. Zabierajcie rodzinę, przyjaciół i znajomych a my zadbamy o sportowe emocje! – powiedziała Hanna Rycharska, kapitan drużyny.