Komunikat dot. karnetów na sezon 2020/2021

17 lis 2020 |

Szanowni Państwo, Drodzy Kibice,

Szanowni Państwo, Drodzy Kibice,

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną – tj. rozgrywanie meczów bez udziału publiczności, Klub daje możliwość oglądania transmisji internetowych (Zobacz.TV) i telewizyjnych (TVP Sport). Równocześnie dziękujemy za zakupione karnety i tym samym wspieranie drużyny Młyny Stoisław Koszalin.

Wszyscy Państwo, którzy zakupili karnet na mecze drużyny Młyny Stoisław Koszalin w sezonie 2020/2021 PGNiG Superligi Kobiet, rozgrywane w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie, na czas obowiązywania „czerwonej strefy” w Koszalinie otrzymają bezpłatny dostęp do platformy Zobacz.TV

Aby oglądać mecz bezpłatnie, należny zarejestrować się na platformie Zobacz.TV  i użyć KODU PIERWOKUPU ze swojego karnetu jako kodu rabatowego (wg graficznej instrukcji). Dostęp będzie ważny na wszystkie mecze domowe, aż do momentu umożliwienia ponownego wejścia na trybuny.

Mecze wyjazdowe dostępne są tylko w ramach pakietu na Zobacz.TV

Pozostałych kibiców, chcących oglądać mecze Superligowych zespołów, zachęcamy do rejestracji w systemie zobacz.tv, gdzie za jedyne 19,90 zł miesięcznie zyskują dostęp do wszystkich meczów PGNiG Superligi Kobiet, łącznie do 84 w sezonie – zarówno „na żywo” jak i w ramach platformy VOD.

„Karnetowiczów” prosimy o zarejestrowanie się na Zobacz.TV, w miarę możliwości, minimum 24h przed danym meczem.

Piłka Ręczna Koszalin SA