Licencja przyznana

18 lip 2022 |

Informujemy, iż w dniu 18 lipca 2022 roku władze PGNiG Superligi Kobiet poinformowały nas o przyznaniu licencji na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2022/2023. Aby uzyskać licencję na grę w PGNiG Superlidze Kobiet należy spełnić kryteria sportowe, organizacyjne, prawne, finansowe i infrastrukturalne, zgodnie z regulaminem organizatora rozgrywek. Piłka Ręczna Koszalin S.A. spełniła wszelkie wymogi dzięki czemu Komisarz Ligi poinformował o przyznaniu prawa do gry w PGNiG Superlidze Kobiet w nadchodzącym sezonie.

Informujemy, iż w dniu 18 lipca 2022 roku władze PGNiG Superligi Kobiet poinformowały nas o przyznaniu licencji na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2022/2023.
Aby uzyskać licencję na grę w PGNiG Superlidze Kobiet należy spełnić kryteria sportowe, organizacyjne, prawne, finansowe i infrastrukturalne, zgodnie z regulaminem organizatora rozgrywek. Piłka Ręczna Koszalin S.A. spełniła wszelkie wymogi dzięki czemu Komisarz Ligi poinformował o przyznaniu prawa do gry w PGNiG Superlidze Kobiet w nadchodzącym sezonie.