Młyny Stoisław Koszalin / PGNiG Superliga Kobiet

28 paź 2019 |

24 października br. Piłka Ręczna Koszalin SA podpisała umowę z Przedsiębiorstwem Zbożowo-Młynarskim „PZZ” w Stoisławiu, na mocy której firma ta została Sponsorem Tytularnym drużyny prowadzonej przez klub w rozgrywkach PGNiG Superligi Kobiet.

Na dokumencie swoje podpisy złożyli Pan Mirosław Narojek- Prezes Zarządu Spółki „PZZ” w Stoisławiu oraz Pan Roman Granosik- pełniący funkcję Prezesa Zarządu klubu Piłka Ręczna Koszalin.
Tym samym zmienia się nazwa superligowego zespołu z „Piłka Ręczna Koszalin” na „Młyny Stoisław Koszalin”.

W związku z tymi nowościami, Sponsor Tytularny przygotował szereg niespodzianek dla kibiców koszalińskich szczypiornistek. Dlatego też serdecznie zapraszamy na spotkanie drużyny Młyny Stoisław Koszalin z zespołem MKS Perła Lublin już w najbliższy czwartek- 31 października br. o godz. 18:00 do Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Śniadeckich 4 w Koszalinie.
W przerwie meczu odbędzie się konkurs z nagrodami ufundowanymi przez „Młyny Stoisław”. Natomiast po meczu, przed wyjściem każdy z uczestników tego sportowego widowiska otrzyma od nowego Sponsora Tytularnego zdrowy upominek.