PelletPol Koszalin na dłużej z biało-zielonymi!

9 lis 2022 |

Firma PelletPol Koszalin postanowiła przedłużyć umowę z Piłką Ręczną Koszalin SA, dzięki czemu pozostanie w gronie partnerów klubu do końca sezonu 2022/2023.

Firma PelletPol Koszalin postanowiła przedłużyć umowę z Piłką Ręczną Koszalin SA, dzięki czemu pozostanie w gronie partnerów klubu do końca sezonu 2022/2023.

Nową umowę podpisano oficjalnie kilka dni temu w siedzibie klubu. Zadowolenia z tego faktu nie ukrywa Roman Granosik, prezes zarządu Piłka Ręczna Koszalin SA. – Bardzo się cieszę, że naszymi działaniami przekonaliśmy Pana Zygmunta Kuńcio do dalszej współpracy, która mam nadzieję, trwać będzie przez wiele kolejnych lat – komentuje szef koszalińskiego klubu.

Wtóruje mu także Krzysztof Jabłoński, członek rady nadzorczej spółki. – Wsparcie lokalnego biznesu jest niezwykle istotne w kontekście funkcjonowania sportu w mieście. Dzisiejsza umowa cieszy, ale także motywuje do dalszej pracy na rzecz pozyskiwania kolejnych sponsorów i parnerów z sektora prywatnego – komentuje Krzysztof Jabłoński.

Co skłoniło firmę PelletPol do przedłużenia umowy na kolejne miesiące. Zapytany o to Zygmunt Kuńcio, właściciel firmy, odpowiada: – Sport wytwarza pozytywne emocje, a te rozgrzewają kibiców na trybunach niczym pellet w kotle. Cieszę się, że możemy być częścią „biało-zielonej” rodziny i wspierać koszaliński klub występujący na najwyższym szczeblu sportowych rozgrywek.

PelletPol Koszalin to dystrybutor pelletu drzewnego, będącego nowoczesnym materiałem opałowym, wyprodukowanym ze sprasowanych pod wysokim ciśnieniem suchych trocin i wiórów z drewna iglastego (sosna, świerk), które nie zawierają jakichkolwiek dodatków. W ofercie naszego nowego sponsora można znaleźć m.in.: różne odmiany pelletu, brykiet liściasty, ściółkę dla zwierząt, jak także usługi serwisowania kotłów na pellet. Firma z siedzibą w Koszalinie przy ulicy Sianowskiej 52 na rynku działa od 2015 roku.

Wszystkich naszych kibiców zachęcamy do korzystania z usług PelletPol Koszalin. Więcej szczegółów o naszym partnerze znajdą Państwo na stronie internetowej https://pelletpolkoszalin.pl