Spotkajmy się w FORUM! Czas na prezentację Młynów Stoisław Koszalin

26 sie 2022 |

Nowy sezon PGNiG Superligi Kobiet zbliża się wielkimi krokami. 3 września o godzinie 12:00 w Centrum Handlowym Forum odbędzie się oficjalna prezentacja Młynów Stoisław Koszalin.

Nowy sezon PGNiG Superligi Kobiet zbliża się wielkimi krokami. 3 września o godzinie 12:00 w Centrum Handlowym Forum odbędzie się oficjalna prezentacja Młynów Stoisław Koszalin.

Przypomnijmy, że inauguracja rozgrywek zaplanowana została na 10 września. Tego dnia o godzinie 17:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej drużyna prowadzona przez Jarosława Knopika podejmie Galychanke Lwów, czyli Mistrzynie Ukrainy, które ze względu na wojnę za naszą wschodnią granicą, w najbliższym sezonie rywalizować będą w PGNiG Superlidze Kobiet.

Na tydzień przed inauguracją sezonu, czyli 3 września, zaplanowana została oficjalna prezentacja drużyny. – Zapraszamy wszystkich naszych kibiców na to wydarzenie. Mamy także nadzieję, że dzięki organizacji prezentacji w Centrum Handlowym Forum, zachęcimy klientów galerii do wspierania naszej drużyny w nowym sezonie – mówi Roman Granosik, prezes zarządu Piłka Ręczna Koszalin.

Prezentacja rozpocznie się o godzinie 12:00. Podczas wydarzenia odbędą się m.in. konkursy dla publiczności, jak również zaprezentowane zostaną koszulki meczowe, w których koszalińska drużyna rywalizować będzie w nowym sezonie ligowym. Po prezentacji zespołu, wszystkie zawodniczki, sztab szkoleniowy oraz władze klubu będą do dyspozycji kibiców.

Po wielotygodniowych przygotowaniach, pozostało już naprawdę mało czasu do rozpoczęcia rozgrywek. Prezentacja drużyny jest świetną okazją do poczucia tzw. ligowego klimatu. Jest to także dobra okazja do rozmów z kibicami, na których wsparcie liczymy podczas nadchodzącego sezonu PGNiG Superligi Kobiet – mówi Hanna Rycharska, kapitan Młynów Stoisław Koszalin.

Władze klubu nie ukrywają, że w trakcie rozgrywek odbywać ma się więcej spotkań, podczas których kibice będą mieli okazję do rozmów z drużyną. – Chcemy tworzyć jedność z naszymi kibicami. Planujemy wiele działań mających na celu integracje środowiska piłki ręcznej. Cieszymy się także na współpracę z Forum Koszalin, największą galerią w naszym regionie. Liczę, że nasze wspólne działania przyniosą wiele korzyści – podkreśla Roman Granosik.

Partnerem prezentacji jest Centrum Handlowe Forum mieszczące przy ulicy Paderewskiego 1 w Koszalinie.